×

وبلاگ کوییکی

کوییکی در سال جدید

کوییکی در سال جدید

2 ماه و 8 روز از شروع به فعالیت کوییکی گذشته است ، در این مدت تجارب ارزشمندی را کسب کردیم و خوشحالیم که در این مدت کوتاه توانسته ایم اعتماد بیش از 350 شرکت را جلب نماییم . سرعت رشد کوییکی فراتر از انتظار ما بود و ما برای جلب رضایت مشتریان تصمیم به اعمال تغییراتی در برنامه زمانی توسعه کوییکی گرفته ایم ، در سال جدید کوییکی تغییرات و امکانات جدید زیادی خواهد داشت و سعی بر آن داریم هر ماه آپدیت های اساسی منتشر شود ، یکی از مهمترین مشکلاتی که در طی چند روز گذشته داشتیم ، سرور کوییکی بود که با تعویض آن به یک سرور قدرتمند بخش بزرگی از مشکلات رفع شد.
مشکل دیگری که باعث سردرگمی برخی کاربران میگردید ، تنظیمات سیستم بود که آن را با ایجاد یک ویزارد کاملا" رفع کردیم و میتوانید به سادگی در 3 دقیقه سیستم را راه اندازی نمایید . در تیم کوییکی شناسایی مشکلات و رفع نیاز مشتریان یک مساله بسیار مهم و کلیدی می‌باشد ، دوستان زیادی در این مدت به ما به منظور رفع مشکلات و نواقص کمک کردند و نکته مشترک بین تمامی آنها این بود که کوییکی یک ابزار کارآمد هست و باید کامل شود و دریافت این فیدبک از مصرف کنندگان سیستم برای ما بسیار ارزشمند میباشد.

از دیگر تغییرات کوییکی در طی چند روز گذشته ، تغییر قالب سایت اصلی بوده که سعی کردیم با در دسترس قراردادن اطلاعات کلیدی ، مخاطبین را درست راهنمایی کنیم و آماده دریافت هر گونه انتقاد و پیشنهاد در خصوص آن هستیم . به زودی ماژول ماموریت های کوییکی فعال خواهد شد و با توجه به فیدبک های دریافتی به نوع خود بی نظیر می‌باشد و به سادگی بحث ماموریت ها قابل کنترل میباشد .

اقدامات انجام شده
- تعویض سرور
- ایجاد ویزارد راه اندازی
- تغییر قالب سایت اصلی
- اخذ نماد ساماندهی

اقدامات در حال انجام
- ماژول ماموریت
- اخذ نماد اعتماد الکترونیک

دیدگاه کاربران

کورش رئیسی 2019-06-19 11:44:11

سلام ایده خیلی خوبی رو عملی کردین و کلیت کارتون اوکیه و سرویس هم خیلی خوبه اما محاسبه چند مورد اساسی در حضور و غیاب رو حتما باید اضافه کنید به نرم افزار: - محاسبه اضافه کار بصورت مجزا و با درنظر گرفتن ساعت کاری تعیین شده در شیفت - محاسبه کسر کار بصورت مجزا و با درنظر گرفتن ساعت کاری تعیین شده در شیفت - پرینت مستقیم از گزارش (با نشان دادن موارد بالا) - خروجی اکسل هم درست کار نمیکنه! راستشو بخواین نداشتن این موارد یکم منو در استفاد از کوئیکی در شرکتم دودل کرده!!! موفق باشید

نودی 2019-05-12 21:35:22

بسیار زیبا

شما هم نظر خود را با ما در میان بگذارید