×

وبلاگ کوییکی

کوییکی نرم افزار حضور غیاب کسب و کارهای کوچک

کوییکی نرم افزار حضور غیاب کسب و کارهای کوچک

طی سال های اخیر کسب و کارهای کوچک فراوانی در کشور شکل گرفته اند و با پیچیده تر شدن شرایط اقتصادی پیش بینی می شود تعداد این کسب و کارها رشد چشمگیری داشته باشد. به طور کلی هرکسب و کار کوچک، مشخصاتی دارد که باید مورد توجه قرار گیرد. در این نوشتار قصد داریم به راهکار حضور غیاب کسب و کارهای کوچک بپردازیم.

مشخصات کسب و کارهای کوچک

کسب و کارهای کوچک یک مشخصه اصلی دارند و آن محدود بودن سرمایه اولیه است. به این ترتیب صاحبان این کسب و کارها بودجه کافی برای خرید دستگاه حضور و غیاب در اختیار ندارند. اما رعایت نظم و دقت هم از عوامل بسیار مهمی است که برای موفقیت هر کسب و کاری باید مورد توجه قرار گیرد. کوییکی نرم افزاری مناسب حضور و غیاب کسب و کارهای کوچک است که با توجه به اقتصادی و به صرفه بودن می تواند در عین توجه به هزینه ها، به ایجاد نظم در انجام وظایف کاری کمک کند.

امکانات کوییکی برای کسب و کارهای کوچک

نرم افزار حضور و غیاب کوییکی امکانات مناسب بسیاری دارد که آن را برای کسب و کارهای کوچک جذاب و به صرفه کرده است. استفاده از این نرم افزار نیازی به خرید هیچگونه سخت افزار و یا ابزار گران قیمت مخصوص حضور و غیاب ندارد و در واقع تلفن همراه هوشمند هر کدام از کارکنان در نقش یک دستگاه حضور و غیاب خواهد بود که با کمک آن، کد QR را اسکن و تردد خود را ثبت می کنند. امکان دیگری که در جذابیت کوییکی برای صاحبان مشاغل نقش داشته است؛ رایگان بودن آن برای کسب و کارهایی است که دارای۲ پرسنل هستند. همچنین کسب و کارهایی که تعداد کارکنان آن ها بیش از این تعداد است نیز می توانند برای مدت زمانی از خدمات این نرم افزار به صورت رایگان استفاده کنند و بعد از اطمینان از نحوه کارکرد کوییکی آن را خریداری نمایند. از دیگر امکانات کوییکی، می توان به ورود و خروج کارکنان در کمترین زمان ممکن اشاره کرد. زمان در کسب و کارهای کوچک و استارتاپ ها یک عنصر حیاتی است که استفاده از این نرم افزار به حفظ و ذخیره سازی آن کمک می کند. در نهایت امکان دسترسی همیشگی به اطلاعات و گزارشات کارکنان به مدیران کسب و کار این اختیار را می دهد که در هر زمان و مکانی که اراده کنند بر نحوه عملکرد کارکنانشان نظارت داشته باشند.

امنیت نرم افزار کوییکی برای حضور غیاب کسب و کارهای کوچک

نرم افزار حضور و غیاب کوییکی در راستای تامین امنیت حضور و غیاب کسب و کارهای کوچک از ابزارهای مختلفی استفاده کرده است. در کنار کد اختصاصی QR  که برای ثبت هر یک از موقعیت ها کاری مورد استفاده قرار می گیرد، ابزارهای کوییکی مانند عکس گرفتن ازچهره و ذخیره IMEI هرگوشی، سبب شده اند هیچ یک از کارکنان نتوانند به جای دیگری زمان حضور و غیاب را ثبت کنند و هر گونه امکان خطای نیروی انسانی و نرم افزارها در این خصوص را از میان برداشته است.

صرفه اقتصادی کوییکی برای کسب و کارهای کوچک

پیشتر اشاره کردیم که به دلیل هزینه های پایین، کوییکی برای کسب و کارهای کوچک بسیار مناسب است اما در اینجا به برخی از مواردی که به صرفه جویی اقتصادی این نرم افزار منجر می شود اشاره می کنیم. امروزه اغلب افراد یک تلفن هوشمند در اختیار دارند و یک تلفن هوشمند ارزان قیمت به مراتب هزینه کمتری نسبت به خرید و حفظ و نگهداری دستگاه های حضور و غیاب دارد که به صرفه جویی در هزینه ها کمک می کند. همچنین این نرم افزار به زیر ساخت ها و هزینه های اضافه و ویژه ای برای شبکه اینترنت، برق و... نیاز ندارد که این مسئله نیز از نظر اقتصادی بسیار به کسب و کارها کمک می کند.

مراحل کار کوییکی برای کسب و کارهای کوچک

برای اینکه از نرم افزار حضور و غیاب کوییکی برای کسب و کار کوچک خود استفاده کنید تنها کافی است در کوییکی به صورت کاملا رایگان ثبت نام کنید و سپس تنظیمات لازم را انجام دهید. در بخش تنظیمات، باید شغل ها و قوانین کاریتان را وارد کنید که این، به شما کمک می کند هر یک از کارکنان را نسبت به وظایف و تکالیف او، مورد سنجش قرار دهید. در آخر هم لازم است موقعیت مکانی ایستگاه های کاری را تعریف و کد دریافت شده را بر روی یک کاغذ ساده چاپ کرده و در معرض دید کارکنان قرا دهید. با تعریف هریک از پرسنل در پنل و دانلود نرم افزار توسط آن ها نیز، می توانید به راحتی از خدمات کوییکی استفاده کنید.

انعطاف پذیری کوییکی برای کسب و کارهای کوچک

هنگام راه اندازی یک کسب و کار ممکن است ساعت کار کارکنان متغییر باشد و یا مدیران مجبور باشند از کارکنان پاره وقت و با شرایط خاص کمک بگیرند. نرم افزار کوییکی از انعطاف پذیری بسیار ویژه ای برخوردار است به نحوی که می توانید شیفت های کاری هر یک از کارکنان و نوع همکاری او با مجموعه را مشخص کنید و ساعات حضور مجاز او در محل کار را تعریف کنید.

نتیجه گیری

روز به روز بر تعداد کسب و کارهای کوچک افزوده می شود، نیازها و شرایط کاری این نوع از کسب و کارها بسیار ویژه است و ضمن اینکه سرعت و دقت در آن از اهمیت بالایی برخوردار است صرفه جویی اقتصادی هم یک فاکتور مهم در آن ها به شمار می آید. شما با کمک نرم افزار حضور و غیاب کوییکی می توانید ضمن صرفه جویی در هزینه ها بر روند کار پرسنل خود نظارت داشته باشید و بدون نیاز به خرید ابزارها  و سخت افزارهای خاص و گران قیمت در هر لحظه که اراده کنید و در هر مکان شیوه عملکرد کارکنانتان را بسنجید.

دیدگاه کاربران

هنوز دیدگاهی وجود ندارد :)

شما هم نظر خود را با ما در میان بگذارید