سوالات متداول

کوییکی و کلیه امکانات آن برای تیم های کوچک همیشه رایگان می باشد . اما اگر به ظرفیت های بیشتری نیاز دارید می توانید با توجه به نیازهای خود یکی از پلن ها را خریداری کنید.

برای استفاده از کوییکی لازم است ابتدا به عنوان یک کاربر در نقش صاحب کسب و کار  ثبت نام کنید و پس از تنظیمات اولیه و وارد نمودن لیست کارمندان ، با دانلود اپلیکیشن اندروید و یا اپلیکیشن ios به سادگی می توانید از کوییکی استفاده کنید.

کوییکی برای کلیه کسب و کارها در هر مقیاسی کاربرد دارد. از تیم های کوچک تا سازمان ها بزرگ می توانند در آرامش کامل از کوییکی استفاده کنند.

خیر. در هر مرحله از ارسال اطلاعات ، اطلاعات به صورت رمز نگاری شده منتقل می شود تا امنیت آن تامین شود.

برای افزایش امنیت اطلاعات ثبت شده در Quicki ، اپلیکیشن به گونه ای برنامه نویسی شده است که به افراد اجازه لاگین با تنها یک تلفن همراه را می دهد.

کوییکی بر روی موقعیت مکانی حساس است. هر QR code اطلاعاتی از جمله موقعیت مکانی را در بردارد به همین دلیل استفاده از یک QR code  در محلی دیگر مقدور نمی باشد.

ما در کوییکی با رمز نگاری اطلاعات ، امنیت آن ها را تامین کرده ایم.

اطلاعات ثبت شده در کوییکی از هر نقطه قابل دسترسی می باشد و برای مشاهده اطلاعات کافی است از طریق اکانت کوییکی خود در آدرس http://App.quicki.ir لاگین کنید.

کوییکی بر روی حفظ حریم خصوصی کاربران تاکید بسیاری دارد . اطلاعاتی که کوییکی دریافت و ذخیره می کند صرفا برای کنترل ورود و خروج افراد بوده و این اطلاعات در اختیار غیر قرار نخواهد گرفت.

بله ، در کوییکی امکان خروجی گرفتن از اطلاعات با فرمت .xls و .csv وجود دارد و می تواند در نرم افزارهای دیگر مانند نرم افزار های حقوق و دستمزد مورد استفاده قرار گیرد.